Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

Aer Lingusem do Dublina

Aer LingusAer Lingus, obok Ryanaira jest irlandzka linią lotniczą. Należy do rządu, ale istnieją wobec niego plany prywatyzacji. Obsługuje połączenia w Europie i Stanach Zjednoczonych. Aer Linus należy do stowarzyszenia Oneworld airline Alliance. Po okresie stagnacji linie znów wracają do dawnej formy. Przez zagrożenia atakami terrorystycznymi, Aer Linus musiał zmniejszyć swoją działalność i zwolnić część załogi.

Obecnie sam o sobie mówi, iż jest poważną konkurencją dla Germanwings, czy rodzimego Ryanaira. Najnowsze promocje Aer Linus dotyczą lotu z Krakowa lub Warszawy do Dublina. Ze stolicy cena biletu wynosi 330 złotych, z Krakowa 235 złotych. Jednocześnie linia zastrzega sobie, że w związku ze zmianami kursu walut cena może ulec zmianie. Podany koszt dotyczy przejazdu w jedną stronę. Dodatkowo pasażer może ponieść opłatę za bagaż. Promocja ta może obowiązywać poza okresem świątecznym. Ilość miejsc jest ograniczona.

Ta linia szczyci się ponad 70 letnia tradycją. W jej zapleczu znajduje się 44 samolotów Airbus, a w perspektywie lat ma być ich jeszcze więcej. Oprócz przewozu pasażerów zajmują się także rozładunkami, pocztą, prasą. Ta linia oferuje także klientom dodatkowe usługi, podczas wdrażania w program Gold Circle Club. Najważniejszymi bazami lotniczymi tej linii poza portem w Dublinie są lotniska w Cork i Shannon w Irlandii, a także stacja w Belfaście oraz w Londynie Gatwick. Porty lotnicze na wchodzie USA pełnią dwojaką funkcje: stanowią zarówno port docelowy dla części podróżnych, jaki i miejsce przesiadki dla osób podróżujący w głąb Stanów Zjednoczonych. Mimo, że jedną z głównych baz tej linii jest London Gatwick, przewoźnik ogranicza liczbę lotów. Na razie zmiana dotyczy pory zimowej, jest szansa, że na wiosnę te połączenia będą reaktywowane. Wiele tanich linii lotniczych zawiesza kursy zimową porą. Germanwings w okresie zimowym zaniechał wszystkich połączeń do Polski. Ograniczenia wprowadził także Lot, Wizz Air a także Ryanair. Niektóre loty są zredukowane nawet o połowę.

Category: Linie Lotnicze