Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

Bilety lotnicze do Nowego Jorku

Bilety lotnicze do Nowego JorkuKtóż z nas nie marzy by choć raz odwiedzić Nowy Jork- miasto znane z filmów, świata biznesu i rozrywki. Nowy Jork to najludniejsze miasto Stanów Zjednoczonych. Miasto to stanowi centrum biznesowe, kulturowe i edukacyjne i ma duże znaczenie międzynarodowe. Miasto swoje początki ma w XVI wieku gdy zostało odkryte przez Giovaniego Verrazano. Miasto ma mnóstwo zabytków. Większość z nich pochodzi z XVIII wieku i są to głównie kościoły. Miasto jest niejednolite, gdyż łączą się w nim zabytkowe budowle z współczesnym centrum biznesowym.

W Nowym Jorku z pewnością nie można się nudzić. Główną atrakcją jest Central Park. Mimo że Nowy Jork jest typowo zurbanizowany, ten obszar jest bardzo czysty i zielony. Oprócz pięknego terenu można spotkać tu licznych artystów i malarzy. Nowy Jork jest zaliczany do jednych z najbogatszych krajów. Symbolem tego bogactwa jest piąta aleja. Jest to raj dla wielbicieli zakupów, gdyż znajduje się tu mnóstwo sklepów, galerii. Można znaleźć tu najsłynniejsze miejsce Rockefeller centrum, który liczy sobie ponad 70 lat. Nowy Jork inaczej zwany jest miastem aniołów. Mimo że jest to dość drogie miasto można znaleźć tutaj także tańsze hotele czy hostele.

Bilety lotnicze do Nowego Jorku oferuje nasz narodowy przewoźnik Lot w swojej ofercie Szalona środa. Promocja polega na tym, że w środy do 23:59 można bukować bilety lotnicze po bardzo atrakcyjnych, niskich cenach. Bilety lotniczy do tego miasta można zarezerwować już za 1538 złotych. Lot oferuje także wiele innych ciekawych miejsc. Hitem tej oferty jest Stambuł, drugie po Bombaju miasto w Turcji. Oprócz tego możemy polecieć do Kairu, Helsinek a także do Odessy czy Sofii.

Bilety lotnicze do Nowego Jorku