Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

Co z chętnymi na Hanoi?

HanoiNiedawno pasażerów obiegła informacja iż Lot rezygnuje z połączeń z Hanoi. Początkowo ten kierunek był bardzo oblegany. Obecnie jednak, szczególnie w klasie biznes nie ma zbyt dużego zapotrzebowania na ten lot, stąd jest nierentowne. Lot obecnie ma w planach wiele innych połączeń, a także znaczne wzbogacenie swojej siatki. W planach chce podbić inne kraje azjatyckie. Niebawem ruszają bezpośrednie loty do Pekinu. Chiny są bardzo ważnym ośrodkiem turystycznym ale także i biznesowym, stąd połączenie z pewnością będzie się cieszyć dużym powodzeniem.

Jednak pasażerowie, którzy kupili bilety lotnicze do Hanoi odczuwają niepokój. Początkowo Lot oferował zwrot pieniędzy, bądź wcześniejsze loty, co nie do końca podobało się pasażerom. Teraz polska linia lotnicza zaoferowała możliwość lotu innym przewoźnikiem. Przebukowania dokonuje się bezpłatnie. Rejsy będą obywały się nie bezpośrednio, lecz z przesiadkami w Moskwie Frankfurcie i Paryżu.

Jednocześnie Lot już sprzedaje bilety lotnicze do Pekinu w cenie 1883 złotych. Będą to loty bez przesiadkowe. W przyszłości te loty będą obsługiwane przez Dreamliner. Lot czeka na nowy samolot o bardzo wysokiej technologii. Dzięki temu podróż Lotem będzie jeszcze bardziej komfortowa.

Lot w tym roku obliczył spore zyski. Mimo wcześniejszego kryzysu obecnie wychodzi na prostą. Stale polepsza się jakość usług w Locie a także dostępność i atrakcyjność kierunków. W tym roku ma także nastąpić prywatyzacja Lotu. Jeszcze nie wiadomo w czyje ręce zostanie oddanie nasz Polski przewoźnik. Przejecie Lotu to bardzo ważna informacja. Lot to główny przewoźnik naszego portu lotniczego imieniem Fryderyka Chopina w Warszawie. Ma bardzo dobry wpływ na rozwój tego lotniska.

Kryzys na rynku lotniczym w tym roku był odczuwalny dla wielu linii lotniczych. Aż sześć z nich musiało zawiesić działalność, w tym dwie bardzo znane Malev i Spanair. Inne linie skorzystały na zakończeniu działalności. Szczególnie Ryanair, który znacznie zwiększył loty do Budapesztu i Barcelony.

Hanoi

Tag: ,