Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

Do Star Alliance dołączyły trzy linie lotnicze z Ameryki Łacińskiej

Star AllianceDo grona Star Alliance dołączyło trzech nowych przewoźników z Ameryki Łacińskiej. Pojawienie się w zrzeszeniu linii lotniczej Avianca, TACA Airlines i Copa Airlines, pozwoliło umocniło pozycję Star Alliance w Ameryce Łacińskiej, bowiem w jego ofercie pojawiło się w ten sposób 50 nowych portów lotniczych. Nowi przewoźnicy zapewnią klientom szeroki dostęp do obu Ameryk, bowiem trzy linie posiadają łącznie aż pięć nowych centrów lotniskowych w centrum kontynentu.

Star Alliance

Star Alliance zrzesza wielu członków, dzięki czemu posiada szeroką ofertę połączeń na całym świecie. Nowi przewoźnicy będą więc stanowić ważną część w cieci połączeń, co przyniesie wiele korzyści podróżnym z regionu jak i z poza niego. Copa Airlines operuje w głównych portach lotniczych w Panama City (Panama) i Bogocie (Kolumbia), natomiast linie Avianca, TACA Airlines korzystają z głównych lotnisk w Bogocie (Kolumbia), San Salvador (Salwador), Limie (Peru) oraz w San Jose (Costa Rica).

Program Frequent Foyer

Z kolei dotychczasowi pasażerowie wszystkich trzech przewoźników będą mogli korzystać z przywilejów oferowanych przez Star Alliance, czyli między innymi możliwość zbierania mil w programie frequent foyer na wszystkich liniach członkowskich. Często podróżujący klienci linii lotniczej Avianca, TACA Airlines i Copa Airlines będą uprawnieni do korzystania z przywilejów Star Alliance Gold, zapewniających w ramach całego aliansu pierwszeństwo w obsłudze, ale także korzystanie z dodatkowych limitów na bezpłatny bagaż, zyskają również pierwszeństwo w dostarczaniu bagażu z pokładu samolotu oraz korzystanie z ponad 990 poczekalni lotniskowych na całym świecie.

Posiadacze kart Frequent Flyer otrzymają również prawo korzystania z przywilejów tego programu podczas podróży na pokładach maszyn linii lotniczych Avianca, TACA Airlines i Copa Airlines. Przystąpienie kolejnych przewoźników do tego globalnego aliansu lotniczego jest większą strategią i ma na celu rozwój połączonej organizacji oraz podniesienie poziomu jakości oferowanych usług pasażerskich.

Linie lotnicze Avianca i TACA Airlines

Zatrudniają łącznie 17 000 pracowników, siatka połączeń oferuje ponad 100 połączeń na wszystkie kontynenty. Flota obu przewoźników liczy w sumie 150 maszyn krótkiego, średniego i dalekiego zasięgu. Co istotne do programu lojalnościowego przynależy ponad 3 miliony pasażerów. Obie linie stworzyły grupę w październiku 2009 r. oferując połączenia do Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej, oraz w rejon Morza Karaibskiego i do miast europejskich.

Do Copa Holdings należą dwie linie lotnicze: Copa Airlines i Copa Airlines Colombia, ich siatka obejmuje 64 kierunki w 29 krajach na świecie. Do jej grona wkroczyła także Aero Republica, która w ramach rebrandingu stała się częścią Copa Airlines Colombia. Jej główny port znajduje się w Panamie na lotnisku Tocumen w Panama City. Port ten obsługuje większość ruchu z rejonu Morza Karaibskiego oraz Ameryki Środkowej i Południowej.

Category: Linie Lotnicze