Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

Dominacja Chorwacji w rozkładzie Eurolotu

EurolotSezon letni w 2013r w ofercie linii lotniczej Eurolot zapowiada się ciekawe. Przewoźnik ogłosił uruchomienie siedmiu połączeń z Polski do Chorwacji wśród których znajdą się loty z Warszawy do Dubrownika, Rijeki, Splitu oraz Zadaru. Linia posiada już doświadczenie na tych kierunkach, bowiem w zeszłym roku realizował już rejsy z lotniska Chopina do Zadaru oraz Splitu.

Oprócz Warszawy do Chorwacji będzie można polecieć między innymi z Poznania i Gdańska. Lotnisko Ławica zaoferuje połączenie do Zadaru i Dubrownika, natomiast z Rębiechowa możemy się wybrać w podróż do Splitu. Gdańsk latem otworzy także połączenie do Rijeki oraz Dubrownika.

Linia lotnicza Eurolot operuje także z Krakowa, skąd tego lata zabierze podróżnych do Dubrownika. Samolot startował będzie raz w tygodniu, podobnie zresztą jak w lato 2012. Połączenia rozpoczną się pod koniec kwietnia 2013r, bilety w systemie rezerwacyjnym dostępne są od początku grudnia, i kosztować będą od 269zł od osoby w jedną stronę.

Chorwacja cieszy się sporą popularnością wśród naszych rodaków, okazuje się, że aż 85 procent Polaków wybierających ten kraj na miejsce swoich wakacyjnych wczasów, to turyści organizujący swój wyjazd indywidualnie. Oferta z kilku polskich lotnisk z pewnością spotka się z wielkim zainteresowaniem. Przewoźnik oferuje połączenia do najchętniej odwiedzanych chorwackich miast, które swoim gościom mają wiele do zaoferowania, szczególnie w 2013 r, kiedy organizowanych jest mnóstwo imprez.

Split to drugie pod względem wielkości miasto w Chorwacji. Miasto leży na niewielkim półwyspie tuż nad Morzem Adriatyckim. Split jest ważnym ośrodkiem turystyczno – wypoczynkowym. W obrębie Starego Miasta znajduje się wiele atrakcji kulturalnych i historycznych. Ruiny rzymskiej Solony to ogromna atrakcja turystyczna Splitu. Katedra św. Dujama jest najstarszą katedra na świecie, powstała na początku IV wieku.

Z kolei Dubrownik to perła Dalmacji i mekka odwiedzających Chorwację turystów. Łagodnym łukiem wcina się w morze, a czerwone i żółte dachy pięknie prezentują się na tle błękitu Adriatyku. W Dubrowniku znajduje się Plaża Banje. Znajduje się przy wejściu do starego miasta i zapewnia wspaniały widok na mury miasta. Miasto posiada wiele hoteli o zróżnicowanych cenach i standardzie.

Category: Linie Lotnicze