Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

Germanwings zawiesza loty do Polski

Zima to trudny czas dla lotnictwa. Wiele lotów zostaje zawieszonych, bądź całkowicie odwołanych. Tłumy pasażerów koczują na lotniskach z powodu załamań pogodowych. Często pasy startowe są zaśnieżone, a loty odbywają się z kilkunastogodzinnym opóźnieniem. Dlatego wiele linii lotniczych rezygnuje z niektórych połączeń w okresie zimowym, a skupia się na tych najbardziej rentownych. Germanwings, linia należąca do Lufthansy, mimo, że obsługiwała w Polsce tylko dwa połączenia, postanowiła całkowicie zerwać na okres zimy trasy z Polska. Przewoźnik podaje dwie przyczynę takiego stanu rzeczy. W zimie nie ma takiego popytu na loty, oferowane przez Germanwings. Poza tym warszawskie lotnisko wciąż podwyższało ceny, co całkowicie pogrążało niemiecka linię. Nieoficjalną przyczyną rezygnacji była także konkurencja jaką wciąż narzucał Wizz Air i Ryanair. Węgierska linia ma w swojej ofercie trasę miedzy polska a Kolonią i Bonn, stąd bez problemu może przejąć niemieckim liniom pasażerów. Jak wynika z badań rynku, reaktywacja tych linii na wiosnę jest mało prawdopodobna, ale możliwa. Germanwings chciałoby wtedy skorzystać z lotniska w Gdańsku, gdyż jego ceny mogą okazać się bardziej łaskawe niż Warszawskie Okęcie.

germanwings

Aktualnie Germanwings wprowadził promocje na bilety lotnicze do Londynu. Z Kolonii można lecieć do Wielkiej Brytanii już za 36 złotych. Promocja aktualna jest do czerwca 2011 roku. Germanwings istnieje od 2003 roku, powstał jako filia Lufthansy. Od kilku lat oferuje wysoką jakość usług i wciąż się rozwija, aby nie zostać wyparty przez konkurencję. Oprócz bogatej siatki połączeń, Germanwings oferuje rezerwację samochodów i hoteli. Podróżni otrzymują więc komplet usług. Niemieckie linie starają się na bieżąco uatrakcyjniać swoją ofertę. Przewoźnik organizował nawet weekendowy wypad do Bonn. W koszcie 100 euro zaoferował pasażerom nocleg, przelot, a także bilety do muzeum współczesnego. Germanwings zastosował najtańsza taryfę stąd sam przelot zamykał się w niecałych 20 euro.

Category: Linie Lotnicze