Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

Lizbona, wino – czego chcieć więcej?

TAPTAP Portugal, to narodowe, portugalskie linie lotnicze. Główny port to Lizbona-Portela. W Polsce loty z TAP oferuje lotnisko w Warszawie i jest to między innymi połączenie ze stolicy Polski do Lizbony, gdzie z pewnością nie będziemy się nudzić.

Obecnie TAP Portugal wspiera projekt stworzony przez Komisję Europejską, który nosi nazwę „50 000 turystów”. Pomysł ten został zainicjowany z powodu chęci wypromowania wymiany turystycznej pomiędzy Unią a Ameryką Południową. TAP działa już w 10 portach Brazylii, skąd wzięła się owa promocja na loty do tego właśnie kraju. Od 1 czerwca do 31 października kupując bilet lotniczy do Brazylii otrzymamy 5% zniżki. Wystarczy dokonać rezerwacji na stronie flytap.com i wpisać kod promocyjny brzmiący EUROBRAZIL2013. Termin opatrzonych zniżką biletów mija 30 listopada, dlatego najbardziej zainteresowani rabatem powinni jak najszybciej rezerwować dla siebie miejsca.

Nową usługą portugalskich linii stała się karta win serwowanych na pokładzie samolotów TAPl. Nic dziwnego, że podróż z tym przewoźnikiem zaczyna interesować i przyciągać nowych klientów. Portugalia słynie z dużej uprawy winorośli skąd wziął się taki a nie inny pomysł na uprzyjemnianie podróży klientom. W karcie znajdziemy między innymi wina od Luisa Pato, musujący aperitif Cabriz Bruto Branco, także białe wina takie jak Vallado Branco lub Vinnha Grande Branco.Na pokładzie znajdziemy różnego rodzaju wina także Porto, zasoby tego wina uzupełniane są z winiarni Churchils uznanej w 2012 roku. za najlepszą winiarnię w Portugali. W klasie ekonomicznej klienci mają do wyboru dwa wina białe i dwa czerwone. Jakość trunków jest zachwycająca, dlatego zazwyczaj podróż mija szybko i niepostrzeżenie. Warto, choć raz polecieć z portugalskim operatorem, aby poznać smak tak cudownego trunku, który jest rozlewany pasażerom przez załogę samolotu.

TAP było trzykrotnym zwycięzcą w organizowanym prestiżowym konkursie „Business Traveller Poland” zatytułowanym „Podniebne winnice”. Specjalnie wybrane jury oceniało zarówno smak jak i jakość dobranych win na pokładzie portugalskich samolotów. Statuetki i wyróżnienia rozdano 15 listopada 2012 r. T ego typu uroczystość nie odbyłaby się bez przybycia redaktora naczelnego Tomasz Prange Barczyńskiego (z Magazynu Wino).

Category: Podróże