Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

LOT – nowi partnerzy, nowe możliwości

LOTBilety lotnicze do Nowego Jorku dostępne już u naszego polskiego, rodzimego przewoźnika. Od początku kwietnia Lot nawiązuje współpracę z liniami Jet Blue. Dzięki czemu pasażerowie obydwóch przewoźników bez komplikacji będą mogły nawiązywać współpracę nawzajem i obopólnie bukować bilety w obydwóch liniach lotniczych. Dzięki temu pasażerowie Lotu skorzystają z bogatej siatki połączeń Jet blue, między innymi w Ameryce Południowej. Bilety lotnicze możemy bukować przez Internet, przez centrum obsługi a także i droga telefoniczną.

Polskie linie lotnicze oferują bezpośrednie połączenie Nowy Jork i Warszawy, ponadto z portu lotniczego na Okęciu kolejne proponują pasażerom połączenie także z innymi miastami. Dzięki współpracy z linią Jet Blue spopularyzują się także inne loty transatlantyckie.

Polskie linie lotnicze mimo długotrwałej tradycji wciąż są nowoczesne i stale się modernizują. Obecnie flotę Lotu zasila nowy Dreamliner, pod koniec roku będą to kolejne nowe samoloty. Niedawno lot zatroszczył się o renowację swoich barw i teraz występuje w nowych, odświeżonych kolorach. Lot nie zrywa z tradycją. Oczywiście od wieków symbolem polskich linii lotniczych był żuraw i tak pozostało nadal. Lot odnawia swoje biura, ułatwia odprawy, stara się stworzyć dogodne promocje dla klientów indywidualnych i biznesowych. Specjalnie dla pasażerów posiadających własne firmy, Lot stworzył nową ofertę, która pozwoli zbierać dodatkowe punktu, oczywiście oprócz mil, które przysługują z tytułu korzystania z programu lojalnościowego miles&more.

Najpopularniejszą ofertą Lotu jest edycja, w której w środku tygodnia możemy wyłowić tanie bilety lotnicze. Obecnie bardzo korzystną ofertę proponują na wczasy w Bałkanach. Lot otwiera także nowe kierunki. W tym roku absolutnym hitem będzie bezpośrednie połączenie Warszawa – Pekin. Lot zrezygnował z połączeń z Hanoi, gdyż te okazały się nierentowne w klasie biznes. W zamian za to wykorzystuje nowe Dreamlinery na połączenie z Chinami. Chiny od zawsze były bardzo dużym ośrodkiem biznesowym i turystycznym, dlatego ten kierunek od początku zyskał wielu zwolenników.

Category: Linie Lotnicze