Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

Magazyn, Nagroda, Konkurs – PLL LOT zaskakuje

Polskie Linie Lotnicze LOT zaprezentowały swoim pasażerom nowa odsłonę swojego magazynu pokładowego. Szatę graficzną październikowego wydania magazynu zaprojektowała Ewa Borowska, grafik prowadząca pismo wydawane przez Wydawnictwo G+J.

LOT

Nowa odsłona magazynu jest lekka i bardziej czytelna, mimo niewielkiego formatu. Autorzy starali się czerpać inspiracje z najnowszych trendów światowej prasy life-stylowej. Magazyn jest wizytówką polskiego przewoźnika. Pismo jest dostępne podczas podróży samolotami polskiego przewoźnika, ma wypełniać ona czas spędzony w podróży. Magazyn pełen jest ciekawych artykułów i pomocnych informacje na temat przewoźnika i wielu atrakcyjnych miejsc.

Ostatnio PLL LOT podjął nowe działania marketingowe, dlatego wspólnie z delikatesami Alma zorganizował konkurs, gdzie główną nagrodą były 32 dwuosobowe bilety do wybranych przez uczestników miast europejskich widniejących w ofercie LOT-u oraz 100 000 mil programu lojalnościowego Miles & More.

Konkurs trwał o 22 września do 19 października i obejmował klientów, którzy w delikatesach Alma zrobili zakupy za kwotę minimum 100 złotych. Warunkiem wzięcia w nim udziału jest wypełnienie kuponu konkursowego i pozostawienie go w Biurze Obsługi Klienta sklepów Alma.

W szeregach polskiego przewoźnika dużo się dzieje, ostatnio nasza narodowa linia lotnicza została okrzyknięta najlepszą linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej. Tytuł ten został przyznany przez czytelników brytyjskiego magazynu „Business Traveller”.

Nagrodę polski przewoźnik odebrał 26 września w Londynie. Uroczystość odbyła się w hotelu Kensington’s Royal Garden. Czytelnicy magazynu wypełniali ankietę, w której oceniali wiele linii lotniczych, wśród nich szukali przewoźnika oferującego usługi najwyższej jakości. Pierwszą nagrodę tego magazynu polski przewoźnik otrzymał w 1998 roku i co istotne jest to czternasta nagroda dla naszych linii.

Dla naszego przewoźnika jest to niebywałe wyróżnienie, bowiem nagrodę przyznają pasażerowie, a jest tym większy sukces, że PLL LOT czternasty raz z rzędu zostaje tak mocno doceniony. Jak powiedział Marcin Piróg, prezes LOT „Takie nagrody dodają nam sił, szczególnie, że naszym priorytetem jest, aby pasażerowie LOT-u byli zawsze zadowoleni z podróży naszymi liniami”

Category: Linie Lotnicze