Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

Najlepsi z najlepszych 2014

Już po raz kolejny jeden z internetowych serwisów zajmujących się tematyką lotniczą wyłonił zwycięzców w plebiscycie „Najlepsza Linia Lotnicza” W tegorocznej 11 edycji na najwyższych stopniach podium stanęli: węgierski Wizz Air, niemiecka Lufthansa, Singapore Airlines, Enter Air, a także polski LOT. Ważne głosy oddało 25 tysięcy internautów zainteresowanych przeprowadzanym konkursem.

wizz air

Głosowanie ruszyło w listopadzie 2014 roku i trwało do uroczystej gali, podczas której wyłoniono zwycięzców. Impreza wieńcząca plebiscyt odbyła się 10 lutego w gdyńskim Teatrze Muzycznym. Uroczyste wręczenie wyróżnień został zorganizowane wspólnie Lotniskiem imienia Lecha Wałęsy. Teatr przez krótką chwilę zapełnił się najważniejszymi osobistościami z lotniczej branży(zarówno z kraju jak i zza granicy), którzy dumnie reprezentowali własne firmy podczas zakończenia.

W kategorii niskokosztowego przewoźnika zwyciężył bezapelacyjnie Wizz Air, który swą dominację w tym sektorze podkreśla już od 2004 roku, a co za tym idzie od rozstrzygnięcia pierwszej edycji „Najlepszej Linii Lotniczej”. Srebro w tej samej kategorii odebrał easyJet, a zaraz za nim uplasował się Ryanair, przez wszystkie lata tylko raz w 2014 roku nie stanął na podium.

Jeżeli chodzi o najlepszego tradycyjnego operatora kategoria podzielona jest na dwie ze względu na loty krótkodystansowe i długodystansowe. W przypadku tych pierwszych połączeń internauci drugi rok z rzędu nagrodzili Lufthanse. W czołówce jednak znaleźli się również Turkish Airlines jak i PLL LOT zajmując wysokie drugie miejsce.

Zwycięskie pięć minut czekało naszego krajowego przewoźnika nieco później kiedy to zajął pierwsze miejsce pod względem oferowania długodystansowego. Zaraz za LOT-em uplasował się zeszłoroczny triumfator linia lotnicza Emirates oraz Qatar Airways.

Czwarta „statuetka” z rzędu dla najlepszego operatora czarterowego powędrowała ponownie w stronę Enter Air, a także Singapore Airlines (linia nieutrzymująca połączeń lotniczych z Polską).

Plebiscyt organizowany przez internetowy serwis lotniczy w najlepszy sposób pokazuje odczucia prawdziwych pasażerów, którzy korzystają z usług tych linii i którzy rzetelnie oceniają jakość ich usług. Również dla portu w Gdańsku możliwość współorganizowania plebiscytu jest niezwykle prestiżowym wyróżnieniem, władze zarówno serwisu jak i portu przyznają, że rodzimy przewoźnik PLL LOT jest w tym roku największym zwycięzcę tego plebiscytu. Bowiem w zeszłym roku polskie linie ani razu nie znalazły się na podium. Według prezesa LOT-u do zdobycia nagrody za trasy długodystansowe, przyczyniła się oferta lotów na pokładzie nowych boeingów 787 Dreamliner, które po mimo trudnych początków dziś dają pasażerom niezapomniane wrażenia z podróży.

Wyróżnienia w pozostałych kategoriach otrzymali : Lufthansa za kursy z Lublina do Frankfurtu (Trasa Roku),ponownie Lufthansa (Najlepsza linia biznesowa) i indywidualnie nagroda dla Tomasza Kloskowskiego (Menager Roku).

wizz air

Category: Linie Lotnicze