Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

Nowa jakość Air France

Air FranceLinie lotnicze Air France od wielu lat cieszą się nienaganna opinią wśród klientów. Nie spoczywają jednak na laurach, lecz wciąż udoskonalają swoje usługi. Obecnie chcą zmodernizować i odświeżyć wnętrza wszystkich boeingów 777. W czasie konferencji zarząd stwierdził, że linia zainwestuje setki milionów euro w celu udoskonalenia jakości świadczonych usług. W założeniu, do 2015 roku linie Air France chcą oferować największy, światowy standard. Air France boi się konkurenci ze strony azjatyckich i arabskich przewoźników. Stąd nie chce stracić klientów i robi wszystko, żeby podtrzymać swoją markę. Linie z obszaru Zatoki Perskiej zrobiły znaczne postępy. Konkurencja na podniebnym rynku bardzo szybko eliminuje przewoźników, którzy nie dostosowują się do nowych wymagań i oczekiwań klientów.

Rok 2016 ma przynieść znaczne ożywienie floty. Pierwszy, nowy Dreamliner trafi do przewoźnika KLM, kolejny natomiast do linii lotniczych Air France. Linie już niebawem mają uruchomić nowe połączenia długodystansowe. Ponadto na pokładach samolotów będzie można skorzystać z internetu, lub przynajmniej poczty elektronicznej.

Air France oferuje mnóstwo promocji z Polski. Z portu lotniczego w Warszawie możemy polecieć do Marsylii, Malagi, Nantes a także oczywiście kupić bilety lotnicze do Paryża. Najwięcej pasażerów zainteresowanych jest francuską stolicą, która jest uważana za światową stolicę mody. Paryż zachwyca ilością muzeów, bogactwem zabytków a także kolebkę europejskiej kultury. Miasto jest światową stolicą mody. W hotelach i restauracjach możemy zakosztować prawdziwych francuskich specjałów. Największą furorą są francuskie wina. Bilety lotnicze do Paryża oferuje także wiele przedstawicieli taniego latania. Między innymi możemy skorzystać z usług wizz air lub Ryanair. Mimo że korzystają z oddalonych od centrum portów lotniczych, przewoźnicy oferują sprawne połączenie z hotelami i centrum miasta. Francja to jeden z najczęściej odwiedzanych krajów Europy, które jest pełen uroku o każdej porze roku.

Category: Linie Lotnicze