Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

Oferta linii lotniczych Aer Lingus

Dzień świętego Patryka to główne święto Irlandczyków. Z tej okazji rodzime linie lotnicze Aer Lingus postanowiły zorganizować dla swoich pasażerów promocję. Do 21 marca będzie można zakupić bilety lotnicze z 20% zniżką. Oferta dotyczy wszystkich kierunków i wszystkich dat, dlatego każdy turysta z pewnością znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie. Spadek cen dotyczy także biletów lotniczych do Dublina z Polski. Do irlandzkiej stolicy można polecieć z dwóch polskich miast: Warszawy i Krakowa. Loty będą realizowane od 3 maja do końca października 2011 roku.

Aer Lingus

Do Dublina co roku przyjeżdża wielu turystów, gdyż panuje tutaj niezwykła atmosfera. Jednym z najstarszych zabytków jest Zamek Dubliński, który wybudowali Normanowie. Region Dublina obejmuje nie tylko samo miasto, ale i jego okolice (w granicach hrabstwa). Wzdłuż wybrzeża Morza Irlandzkiego znajdują się liczne kąpieliska Dún Laoghaire (także przystań promowa), Dalkey, Dollymount Strand, Howth a także wiele innych. Mimo nowoczesnego wyglądu , wysokich zabudowań można tutaj spotkać ciekawe gatunki ptaków. Brzeg oraz wysepki Zatoki Dublińskiej są terenami, gdzie zimują gatunki ptactwa arktycznego, które przyciągają wielu miłośników ptaków.

W Dublinie istnieje ponadto około 200 linii autobusowych, stąd turyści nie będą mieli problemu z przedostawaniem w różne punkty miasta. Niedaleko znajduje się także międzynarodowe lotnisko, które jest główną baza wielu linii lotniczych. W związku z dużą ilością Polaków, zamieszkujących Dublin, to miasto jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez naszych rodaków regionów. W związku z dużym zainteresowaniem i częstym odwiedzaniem tego miasta wielu turystów może ono poszczycić się rozbudowanym zapleczem hoteli.

Do Dublina ciągłe promocje ogłasza także Ryanair. Bilety lotnicze zaczynają się od 70 złotych. Irlandzki przewoźnik lata z wielu miast Polski w tym Warszawa, Rzeszów, Bydgoszcz, Szczecin, Kraków, Gdańsk, Katowice. Ryanair znalazł się w rankingu na drugim miejscu, tuż po Locie, jako linia, z której najczęściej korzystają Polacy. Ceny różnią się w zależności od miasta, z jego lecimy. Z Warszawy do Dublina w cenie 107 złotych oferują przeloty linie lotnicze Norwegian.

Category: Linie Lotnicze