Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

Pionier tanich linii lotniczych

easyJetJeśli dużo podróżujesz i nieobce ci są usługi tanich linii lotniczych, to z pewnością znana ci jest taka firma jak easyJet. Chociaż nagły rozwój niskokosztowych linii rozpoczął się stosunkowo niedawno, to brytyjska firma easyJet funkcjonuje już od 1995 roku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest greko-cypryjski biznesmen Stelios Haji-Ioannou. Z czasem potęga firmy stopniowo rosła. Dziś efektem rozwoju lotnictwa jest znalezienie się brytyjskiej linii lotniczej w czołówce nie tylko najbardziej rozpoznawalnych przewoźników lotniczych, ale także firmą transportową, z której korzysta największa ilość pasażerów.

Do floty easyJet należą 183 samoloty Airbus, kursujący na 416 połączeniach pomiędzy 110 lotniskami znajdującymi się w 27 krajach. W ubiegłym roku z usług firmy easyJet korzystało niemal 60 mln pasażerów, co wystarczająco świadczy o wysokiej pozycji przedsiębiorstwa. W Polsce samoloty linii easyJet latają z Krakowa. Z jakimi lotniskami firma łączy krakowskie Balice? Samoloty easyJet kursują między Krakowem, a londyńskimi Luton, Gatwick, Stansted, lotniskiem w Berlinie, Genewie, Edynburgu, Glasgow, Liverpool, Manchesterze, Newcastle, Dortmundzie, East Midlands, Bazylei, Paryżu, Mediolanie, Bristolu, Madrycie i Lyonie. Jak widać zasięg linii lotniczych easyJet jest rozległy i umożliwia Polakom łatwe połączenie między nie tylko europejskimi, ale także światowymi metropoliami.

Jeśli pragniesz skorzystać z usług brytyjskiej linii, a nie wiesz gdzie znaleźć aktualne informacje dotyczące bieżących lotów, to nie musisz się martwić. W sieci, głównie na stronie przedsiębiorstwa, ale także na portalach wyszukujących połączenia czy też na stronie www lotniska znajdziesz listę aktualnych lotów. Dzięki stronie internetowej przedsiębiorstwa dowiesz się o pozostałych usługach firmy, do której należy nie tylko transport lotniczy, ale także usługi noclegowe, wynajem samochodów osobowych na terenie państwa, do którego przyleciałeś, a także ważne informacje dotyczące odprawy, także tej online, aktualnych ofertach czy ubezpieczeniach. Jakie są ceny biletów? Przykładowo z Krakowa do Londynu zapłacisz 165 zł, do Liverpoolu 215zł, a do Bristolu 220zł. Bardzo często w internecie pojawiają się ogromne promocje, dzięki którym bilety można zakupić już za 20 zł.