Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

SAS-bezpieczny lot do Kopenhagi

Kopenhaga- stolica Dani, a także czwarte, co do wielkości miasto Skandynawii. Tajemniczość, kontrastowe dobranie elementów oraz mnóstwo zakamarków, które warto odwiedzić podczas urlopu, co roku przyciąga tu wiele turystów. Baśniowy park rozrywki Tivoli, to jedna z głównych rozrywek tego miasta. Baśniowość tego miejsca, na które składają się nocne iluminacje świetlne, aleje kwiatowe i liczne jeziora, pozostawią piękne, wakacyjne wspomnienia na bardzo długo w pamięci każdego podróżnika. Niezapomnianą rozrywką jest także nowoczesne muzeum, które jest najczęściej odwiedzanym miejscem w Skandynawii. Dzięki liniom lotniczym SAS w tym miejscu można znaleźć się za niewielką cenę. Kupując bilet do Kopenhagi z Warszawy, Wrocławia, Poznania na lotnisku w Kopenhadze można otrzymać kartę SAS. Bilet można zabukować już za niecałe 600 zł., a kartę otrzymuje się bezpłatnie. Promocja dotyczy osób, które posiadają bilety powrotne z Europy do Kopenhagi. Oprócz karty podróżny otrzymuje szczegółowy przewodnik po mieście, wraz z wszystkimi atrakcjami turystycznymi. Dzięki karcie klienci linii SAS mogą skorzystać z kilku upustów. Dostają zniżkę na codziennie, niezbędne czynności między innymi w punktach gastronomicznych, podczas wypożyczania auta, czy korzystając z atrakcji, których w mieście nie brakuje. Dodatkowo podróżni korzystają bezpłatnie ze środków komunikacji takich jak pociąg, autobus czy metro. Karta zapewnia także wejście do 60 muzeów.

Linie lotnicze Sas nie ograniczają się do bezpiecznego lotu, ale także pragną swoim wiernym klientom zapewnić spokojny i pełen atrakcji pobyt. SAS wychodzi na przeciw potrzebom klientów, stad uznawany jest za najbardziej nowoczesny. O jego innowacyjności świadczy fakt, że jako pierwszy rozpoczął loty nad biegunem północnym. Dzięki czemu podróżujący do Japonii, mogli zaoszczędzić około 20 godzin. Do dnia dzisiejszego dbają o czas podróżnych, gdyż wprowadzają rozwiązania takie jak: rezerwacja online, samodzielne drukowanie karty pokładowej, czy też odbieranie jej przy specjalnych stoiskach.

Category: Linie Lotnicze