Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

Szalona środa z Lotem

LOT - szalona środaLot istnieje na podniebnym rynku już od 1928 roku. Jest bardzo liczącym się przewoźnikiem na arenie międzynarodowej, a także jako narodowy przewoźnik ma swoich wielu wiernych fanów. Szczególnie popularnością cieszą się loty między polskimi miastami, gdyż ceny biletów lotniczych są często niższe od połączeń transportem naziemnym. W następnym roku Lot czekają duże zmiany. Między innymi nasz narodowy przewoźnik zostanie sprywatyzowany. Oddanie Lotu w prywatne ręce ma polepszyć jego sytuacje i wzmocnić pozycję na rynku lotniczym.

Przed wakacjami Lot oferował taryfę first minut, czyli bukowanie biletów lotniczych z dużym wyprzedzeniem po tańszych cenach. Była to doskonałą oferta dla grup zorganizowanych a także dla większych rodzin. Dzięki temu nie tylko przeloty były tańsze, ale także hotele i wiele atrakcji turystycznych.

Oprócz first minut od kilku miesięcy na rynku funkcjonuje taryfa Szalona środa. W środku tygodnia do 23:59 można rezerwować bilety w różne kierunki świata po bardzo niskich cenach. Obecnie na tapecie są bilety lotnicze Nowego Jorku czy Toronto. W okolicach 300 złotych polecimy do wielu krajów naszego kontynentu jak Madryt, Ateny, Amsterdam. W ofercie szalona środa znalazł się nawet Poznań. Wszystkie loty będą realizowane z Warszawy. Możliwa jest także podróż z portów regionalnych ale w wyższej cenie. Szczególnie warta uwagi jest opcja z Madrytem, gdyż z hiszpańskiej stolicy mamy świetne połączenie z wyspami Kanaryjskimi.

Kryzys w Locie zaowocował masowymi zwolnieniami, zmniejszeniem załogi lotniczej a nawet kilkakrotnym zmianom prezesa. Obecnie prywatyzacja to według ekspertów znaczny postęp i krok w przyszłość.

LOT podobnie jak i inne linie lotnicze rozpoczął duże promocje. Okres po wakacjach wcale nie musi oznaczać martwego sezonu. Wręcz przeciwnie wiele osób może skorzystać z faktu, że po sezonie w miastach europejskich spadają ceny hoteli a także jest znacznie mniej turystów. Wiele linii szykuje się do ofert tanich biletów na święta a nawet na przedświąteczne zakupy.