Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

Ulepszona edycja szalonej środy w ofercie lotu

LOTToronto, Stambuł czy Barcelona? To tylko kilka z licznych kierunków które możemy bardzo tanio upolować w polskich liniach lotniczych. Lot znany jest z cyklicznych edycji szalonej środy, kiedy to w środku tygodnia będziemy mogli kupić bardzo tanio bilety lotnicze w różne miejsca naszego kontynentu i świata. Obecnie Lot postanowił dać większą szanse na rezerwację biletów lotniczych i przedłużył edycję nawet do czwartku. Bilety lotnicze możemy bukować już za połowę ceny a wczasy będą realizowane do maja 2012 roku. Lista promocyjnych kierunków jest bardzo obszerna. Dodatkowo kupując bilet lotniczy bierzemy udział w programie miles&more czyli edycji dzięki której zamienimy na punkty i nagrody mile z biletów. Warto więc być wiernym jednej linii lotniczej i podróżować za każdym razem taniej. Oferta Lotu szczególni zachęca do podróżowania nawet zimą. Lot otworzył specjalne połączenie z Polski do Popradu malowniczej stolicy narciarskiej na Słowacji.

Polskie linie lotnicze już od ponad 80 lat łączy Polskę z resztą świata. Lot stacjonuje w porcie lotniczym w Warszawie, a także lata z innych portów regionalnych. Głownie specjalizuje się w lotach krajowych wykonywanych przez Warszawę. Od ośmiu lat Lot jest także uczestnikiem sojuszu Star Alliance. Lot mimo wcześniejszego kryzysu z roku na rok polepsza swoja usługi. Pasażerowie będą mogli skorzystać z internetowej stewardessy, która będzie odpowiadała na wszystkie nurtujące pytania turystów. Oprócz szalonej środy Lot znany jest z oferty first minut a także innych ciekawych promocji, na przykład tanich biletów lotniczych do Hanoi.

Polskie linie lotnicze uruchamiają nowe połączenia a także powiększają flotę o nowoczesne i zmodernizowane samoloty. Oprócz tego w Locie maja powstać samoloty, które będą reklamowały polskość z jej tradycją i historią na obszarze innych krajów. Samolot będzie miał wizerunek Fryderyka Chopina a także krakowskich sukiennic. Lot w przyszłym roku ma zostać oddany w prywatne ręce co ma zapewnić mu jeszcze lepsze szansę na modernizację.

Category: Linie Lotnicze