Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

Wczasy na Florydzie

floridaFloryda to jeden z najpiękniejszych stanów w Stanach Zjednoczonych. Przede wszystkim słynie z bardzo bogatej fauny. Przede wszystkim są to wieloryby, delfiny, manaty. Można spotkać tutaj także żółwie morskie i krokodyle. Do okazów należy także jaguar i rysie. Już teraz tę bajeczną wyspę będziemy mogli odwiedzić z portu lotniczego w Gdańsku. Jest to hit na wakacje 2015. Bilety lotnicze kupimy w cenie 1589 złotych. Podróż będzie realizowana przez boeing 787 z przesiadką w Oslo. W cenie wliczony jest bagaż podręczny, natomiast posiłki na pokładzie i bagaże rejestrowane są dodatkowo płatne.

Port lotniczy w Gdańsku – rozwój

Lotnisko w Gdańsku jest jednym z najlepiej rozwijających się lotnisk w naszym kraju. Należy do portów regionalnych, jednak w ostatnim czasie bardzo zyskał na znaczeniu. W zeszłym roku z Gdańska odprawiono ponad 3 miliony pasażerów. Bardzo dobry rok miał także Wrocław i Katowice. Gdańsk zanotował wzrost ilości pasażerów o ponad 15 procent. Ponadto nowe połączenia, w tym Floryda dają nadzieję na jeszcze lepszy rozwój. Z Gdańska możemy znaleźć coraz więcej połączeń do norweskich miast, w tym bilety lotnicze do Bergen. Przede wszystkim możemy zauważyć tutaj rozbudowaną działalność tanich linii lotniczych. Bardzo dużo atrakcyjnych ofert znajdziemy w linii wizz air.

Lot i nowe dreamlinery

Zakupienie nowych dreamlinery przez Lot (czytaj także tu) było ogromnym wydarzeniem. Dzięki temu linia może oferować wiele nowych połączeń a także wykonywać długodystansowe loty. Początkowo nowy zakup nie przynosił oczekiwanych zysków, gdyż były znaczne opóźnienia w dostawie maszyn. Ponadto wielu pasażerów wybierało mimo wszystko tanie linie lotnicze, stąd Lot nie cieszył się tak dużą popularnością, na jaką liczył. Jednak teraz nowe maszyny znajdują swoje liczne zastosowania. Otwiera się nowe połączenia, a Floryda z Gdańska jest już absolutnym hitem tego sezonu. Zdecydowanie takie połączenie działa również na korzyść rozwoju turystycznego w porcie lotniczym Gdańsk.

florida