Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

Wczasy w najpiękniejszych fiordach świata

bergenNorwegia jest bardzo pięknym i ciekawym krajem, a na zwiedzanie go potrzeba naprawdę sporo czasu. Jednak jeden dzień wystarczy by poznać pierwsze uroki tego miejsca. Warto udać się do Bergen i wykupić wycieczkę Norwegia w pigułce. Trasa, którą ona obejmuje daje nam wyobrażenie o pięknie tego kraju. Z Bergen udamy się do Voss, a tam czekają na turystów autokary. Niemal zaraz po ruszeniu mijamy wspaniały wodospad o wysokości 152 metrów. Więcej emocji dostarczy zjazd do Stalheim. Niczym słynna droga Troli ma spadek niemal 25 procent. Z ulgą więc turyści przesiadają się na drogę do Flam. Osada liczy około 400 osób. Norweskie wodospady zapierają dech w piersiach. Wprawdzie kraj nie jest członkiem Unii, ale można wjechać tam tylko z dowodem osobistym. Bilety lotnicze do Bergen możemy wykupić w linii Sas, wizz air i Norwegian. Bergen nazywane jest bramą fiordów. Mimo że deszczowe miasto zachwyca turystów bardziej niż stolica. Przede wszystkim starówka Bryggen, która znalazła swoje miejsce na światowej liście dziedzictwa Unesco, a także kolejka Floyen czy szczyt na Urliken. Bergen to wymarzone miasto dla osób, które lubią piesze wycieczki, gdyż miasto położone jest na siedmiu wzgórzach.

Wizz air do Bergen

Popularność norweskich miast sprawiła, że linie lotnicze bardzo często oferują przeróżne połączenia. Oprócz Szczecina i Gdańska wielu turystów lata z portu lotniczego w Katowicach. Z lotów można skorzystać we wtorki, czwartki i soboty. Wizz air wprowadził nową politykę bagażową. Obecnie możemy zamówić bagaż 32 kilogramów i 23. Ponadto każdy może wziąć ze sobą mniejszy bagaż podręczny, a także większy dodatkowo płatny. Nowa polityk bagażowa ma dać więcej możliwości pasażerom. Warto jednak odpowiednio czytać regulamin i dostosowywać się do przepisów, gdyż kontrola w porcie lotniczym bardzo restrykcyjnie sprawdza bagaż i wielu pasażerów jest zmuszona dokonać dodatkowych płatności już na lotnisku. Wielu pasażerów wybiera konkurencyjną linię Norwegian, która do Bergen kursuje tylko z portu lotniczego w Krakowie.

bergen