Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

Wczasy w Rejkiawicku

RejkjawikRejkjawik to przepiękna stolica Islandii, która została założona przez osadników norweskich. Miasto może poszczycić się wieloma zabytkami, z których największym jest Muzeum Narodowe i Teatr Narodowy. Oprócz samego centrum miasta z Rejkiawicku można udać się do wielu pięknych miejsc. Między innymi można pojechać do Akureyri, drugiego po stolicy miasta Islandii. W tym miescie znajduje się ogromny port rybacki. Dużą atrakcją turystyczną są wodospady Goda i Detti. Rejkjawik i okolice odznaczają się przepiękna panoramą. Turyści zachwycają się jeziorem Mývatn. Dookoła jeziora znajdują się wulkany a także gorące źródła. Sama stolica odznacza się nietypowym klimatem, dlatego jest chętnie i często odwiedzana przez Europejczyków.

Linie lotnicze Iceland Airoferują loty na Islandię dwa razy w tygodniu. Podróż będzie realizowana z portu lotniczegoLondon Stansted. Nowy kierunek rusza od początku czerwca. Oprócz tego połączenia z lotniska London Luton oferują połączenia tanie linie lotnicze easy jet.

Easy jet to jeden z najpopularniejszych przewoźników typu low cost. Easy jet bardzo szybko zyskał na popularności, mimo że wchodził na rynek w czasach świetności i triumfu Ryanaira. Obecnie Easy jet wprowadza dwa nowe programy. Pierwszy z nich zakłada wprowadzenie bardziej ekonomicznych samolotów, które będą spalały połowę mniej paliwa niż dotychczas. Skrzydła samolotu pokrywa specjalny materiał, który dodatkowo będzie amortyzował hałas a także ograniczy przedostawanie się szkodliwych substancji do powietrza. Easy jet zmienił oblicze rynku lotniczego. Tanie linie lotnicze zwykle kojarzą się z mniejszym komfortem, natomiast easy jet łączy wysoką jakość usług z niskimi cenami. W Polsce również ten przewoźnik jest bardzo popularny, mimo że lata tylko z jedno portu lotniczego w Krakowie. Easy jet oprócz Islandii ma sporo innych, ciekawych ofert. W promocyjnych cenach sprzedaje bilety lotnicze do Paryża czy Belfastu. Easy jet dba o ekologię a także słynie z ekologicznych, przepysznych kaw i herbat serwowanych na pokładzie. Easy jet cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów.

Rejkjawik

Category: Podróże