Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

Wczasy z tanimi liniami lotniczymi

WczasyPrzedstawiciele taniego latania oferują mnóstwo promocji, szczególnie na okres wakacyjny. Wraz z linią Ryanair czy Wizz air możemy udać się do Maroka z portu lotniczego w Warszawie. Bardzo tanie loty oferują także po Europie. Połączenia są tak dopasowane, że możemy nawet wyskoczyć na krótki weekend do jednej z europejskich stolic. Linie oferuje tanio bilety lotnicze do Paryża a także do Włoch. Dużą popularnością cieszą się tanie loty do Londynu, najbardziej kosmopolitycznej stolicy Europy. Nasz kontynent powoli się kurczy, gdyż wielu przewoźników obniża ceny za bilety lotnicze, co w rezultacie daje możliwość częstego podróżowania i zwiedzania zabytków europejskich.

Tanie loty – wzrost popularności

W związku z ekspansją przewoźników low cost, także i połączenia z naszego kraju cieszą się ogromną popularnością. Przede wszystkim praktycznie we wszystkich portach lotniczych możemy znaleźć wizz air i Ryanair. Ryanair ma w naszym kraju już dwie bazy we Wrocławiu i w Krakowie. Ryanair statystycznie w sprzedaży biletów lotniczych wyprzedził Lot. Dlatego regularni przewoźnicy robią wszystko by zainteresować, szczególnie korzystnymi cenami turystów. Wiele towarzystw jak Lufthansa, Air France zaczynają obniżać ceny, oczywiście kosztem obniżenia jakości.

Jak najlepiej rezerwować tanie loty?

Najlepiej rezerwować tanie loty na stronach przewoźników. Ponadto lecąc na krótki czas warto ograniczyć się tylko do bagażu podręcznego, który jest w cenie biletu lotniczego. Dodatkowy bagaż jest płatny i tu warto dobrze prześledzić oferty linii lotniczych, gdyż często pasażerowie na lotniskach spotykają się z niezbyt miłą niespodzianką. Bagaż w liniach low cost może sięgać kosztów nawet 130 złotych. Warto samemu zadbać także o wydrukowanie karty pokładowej. Jest to bardzo ważne, gdyż drukowanie w porcie lotniczym wiąże się z dodatkowymi kosztami. Planując wcześniej wczasy możemy skorzystać z oferty first minut. Warto też zdecydować się na wakacje, na tak zwaną ostatnią chwilę, wtedy w ofercie last minut także upolujemy bilety lotnicze w najniższej cenie.

Category: Tanie Loty, Wczasy