Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

Zimowa ekspansja Air France i KLM

Nowy sezon mobilizuje właścicieli tanich linii lotniczych dla wprowadzenia różnych zmian. Niektórzy przewoźnicy wycofują swoje połączenia, jak niemiecki Germanwings, który zrezygnował w okresie zimowym z realizowania połączeń z Polski do Bonn czy Kolonii. Wiele linii jest zmuszonych do redukcji połączeń, gdyż to pozwala skupić się im na tych najbardziej opłacalnych.

Air France KLM

Tego problemu jak widać na razie nie ma holenderska linia KLM i francuski Air France. Obydwie linie nie tylko nie zmniejsza, ale wręcz przeciwnie dodaje kolejne połączenia. Miedzy Polską a Amsterdamem samoloty KLM będą latać aż trzy razy w tygodniu. To nie koniec zmian. Codziennie będą się odbywać loty do Oslo. Do Oviedo, hiszpańskiego ośrodka hutnictwa można będzie podróżować trzy razy w tygodniu. Cztery razy dziennie odbywają się loty do Werony-miasta północno-wschodnich Włoch. Gdzie turyści ściągają by zobaczyć dom najsłynniejszej kochanki świata „Dom Julii.”Air France natomiast wprowadził połączenia do Tokio, Johannesburga i Nowego Yorku. Zostały także reaktywowane połączenia do obu Ameryk. Zostanie zwiększona częstotliwość linii, a także przywrócenie tych, które zostały usunięte z powodu kryzysu. Z Air France będzie można polecieć między innymi do Rio de Janeiro czy Bostonu. Można powiedzieć, że nowe plany francuskiego przewoźnika to prawdziwy podbój świata. Uatrakcyjnia również siatkę do Afryki i na Bliski Wschód.

Oprócz aktywizacji tras i dodatkowych połączeń, zmiana będzie także dotyczyć godziny odlotów. Air France będzie startował z Warszawy do Paryża nie o 18:40, lecz o 19:00.Linie KLM zmieniły godzinę rejsu z Warszawy do Amsterdamu. Samolot startuje 10 minut później, czyli obecnie o 6:50. Przesunięcia czasowe mają na celu wprowadzić większe udogodnienia dla pasażerów przesiadających się. Zmiany i unowocześnianie floty sugerują, że linie nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Odpowiedzią na taką ekspansje, będą zapewne pomysły konkurencji. Przeszkodą w ambitnych planach przewoźników, mogą być także załamania atmosferyczne. Na razie z powodu śnieżycy odwołano aż 800 lotów.

Category: Linie Lotnicze