Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie--loty.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Tanie Loty – Nie ważne jak, byle dolecieć !?

Tanie loty, przeloty, wyloty – BILETY LOTNICZE

Zimowa siatka połączeń warszawskiego lotniska Okęcie

Linie lotnicze Eurolot oraz OLT Jetair w sezonie zimowym zaoferują Polakom nowe połączenia z Warszawy m.in. do Popradu i Rzeszowa. Wraz z końcem sezonu wakacyjnego, kierunki atrakcyjne w czasie lata usuwane są z rozkładów linii lotniczych, w ich miejsca pojawiają się miejsca, gdzie z pewnością można zasmakować białego szaleństwa, czy spędzić niezapomniane święta Bożego Narodzenia.

Eurolot

W miejsce zlikwidowanych połączeń pojawiły się nie nowe, lecz dobrze już znane destynacje, z tym że ich częstotliwość została zwiększona, tak jest w przypadku połączeń do Helsinek, Mediolanu, czy Frankfurtu. 10 grudnia ruszą połączenie za pośrednictwem linii lotniczych Eurolot z warszawskiego portu lotniczego Okęcie do Popradu na Słowacji. Od połowy listopada są także dostępne kursu na trasie Warszawa – Rzeszów, z których skorzystać można dzięki linii OLT Jetair.

Narodowa linia lotnicza LOT w sezonie zimowym zaoferuje pasażerom dodatkowe połączenia. Oprócz istniejących połączeń dostępne będą trzy dodatkowe wykonywane rano na trasie Warszawa – Helsinki, nawet do siedemnastu rejsów tygodniową wzrośnie liczba połączeń z Mediolanem i Malpensa, zaś do Lwowa będzie można polecieć siedem razy w tygodniu. Linia lotnicza naszych sąsiadów, niemiecka Lufthansa również w okresie zimowym zwiększy liczbę połączeń wykonywanych z polskiej stolicy do Frankfurtu, natomiast węgierska tania linia lotnicza Wizz Air cztery razy w tygodniu będzie obsługiwała połączenia do Bergamo i Mediolanu.

Jak już wspomniano zimą siatka połączeń wielu przewoźników przechodzi wielkie zmiany, przeważają cięcia oraz rezygnacje, bowiem zapotrzebowanie na kierunki wakacyjne, jak Cypr, Tunezja i tym podobne miejsca jest dużo mniejsze. Dlatego też Polskie linie lotnicze LOT zlikwidował połączenia do Damaszku i Bejrutu, podobnie zrobiła linia Wizz Air, która skasowała rejsy do Burgas i Madrytu. Norweska tania linia lotnicza Norwegian w okresie od grudnia do marca nie będzie obsługiwać połączeń do Bergen.

Tak więc szykują się duże zmiany na warszawskim porcie lotniczym. Warto pamiętać, że to największe lotnisko w Polsce w czasie pierwszych dziewięciu miesięcy tego roku odprawiło już ponad 7,25 mln pasażerów, co dało wynik o ponad 8 procent lepszy niż w tym samym okresie roku 2010.

Category: Linie Lotnicze